Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

OFROJME PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Golden Palace 2
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 14/07/2019 12:00 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
215552-500x374
56509945_267143294239838_2049895312360734720_n56866366_2359667880936638_691992692506230784_n56378745_632356547187096_3109490373081169920_n56845638_1581862855277753_2411905946688159744_n56353989_299314607640626_2862676336500015104_n56857761_1285193384952773_2460343290772324352_n56403810_315516932472100_3145016177890164736_n

Përshkrimi


Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë*

OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Ofrojm per shitje;

2-Banesa me nga 53m2 tek Kompleksi Afaristo

Banesore Golden Palace 2

kati i 1-Hyrja-2 dhe

-Kati-5-Hurja e 1

apo afer Depos Mejdini Banesa posedon Lift

Banesa ka kete renditje;

1-Sallon me Kuzhine

1-Dhome te Fjetjes me Terase

1-banjo-wc

1-Depo

BANESAT JANE  TE GATSHME PER BANIM

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

përmë shum info Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

CDO HERE NE SHERBIM TE KLIJENTIT


76 total views, 2 today

  

Listing ID: 605d2b18a02d234

Sponsored Links