Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

OFROJME PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

  • Rruga: Vellezerit Frasheri
  • Lokacioni: Llapinca e Re
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 07/07/2019 8:09 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
52323732_314480596078196_3721620279022059520_n
53417213_270623497165739_3482247758612529152_n54515613_2125564287530912_2738401144257642496_n55576682_2125564234197584_2868661682664636416_n55845570_337972203507994_6894824563499073536_n61546650_2290649194523229_8288523399303528448_n61607803_422574588581787_2380956996468736000_n64737888_2267581826662490_5729985684286996480_n64812505_2267582053329134_1404910439908769792_n64894092_2267581983329141_6854917380947050496_n

Përshkrimi


Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë*

OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Ofrojme per Shitje;

Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re

apo tek Objekti i Fakultetit te Novi Pazarit Dega ne Presheve

Shtepija ka kete renditje;

Kati-P-0

1-Sallon me Kuzhin

1-Dhom te fjetjes

1-Banjo-Wc

Kati-P-1

3-Dhoma te fjetjes

1-Banjo-Wc

1-Teras

Perdhesa = 80m2 Banim

25 m2 Garazha dhe depo

Kati = 100 m2

Gjithse 180 m2.

Shtepija ka po ashtu edhe Garazhden+Depon

PRANOJM KOMPENZIN NDONJE VETUR+KESH

SHTEPIJA MUNDE TE BLIHET ME KESTE PER 4 VITE

50% PAGESA TASH 50% MBRENDA 4 VITESH

PERME SHUM FOTO+VIDEO TE SHTEPISE

VIBER+WHATSAPP-+381637465558

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

JU MIREPRESIM


54 total views, 1 today

  

Listing ID: 6435d21a8b3df2e8

Sponsored Links