Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

OFROJME PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

  • Rruga: 15 NENTORI
  • Lokacioni: GOLDEN-PALACE 3
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 07/07/2019 8:00 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
36375-500x374
28094-375x500844396-500x375132914-500x375929166-375x500

Përshkrimi


Agjensioni Për Patundshmëri *Bellça- Preshevë*

OFRON PER SHITJE -TROJE-SHTËPI-BANESA-LOKALE

Ofrojm per shitje;

2-Banesa me nga 53m2 tek Kompleksi Afaristo

Banesore Golden Palace 2

kati i 1-Hyrja-2 dhe

-Kati-5-Hurja e 1

apo afer Depos Mejdini Banesa posedon Lift

Banesa ka kete renditje;

1-Sallon me Kuzhine

1-Dhome te Fjetjes me Terase

1-banjo-wc

1-Depo

BANESAT JANE  TE GATSHME PER BANIM

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

përmë shum info Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

CDO HERE NE SHERBIM TE KLIJENTIT


61 total views, 3 today

  

Listing ID: 3665d21a67d21d1c

Sponsored Links