Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€55

Nokia 3 Android 16 GB Blu

 • Rruga: Rruga 122
 • Lokacioni: SumulicĂ«
 • Qyteti: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17522
 • Gjendja: I Ri (pa-pĂ«rdorur)
 • Modeli: tjeter.
 • Ngjyra: KaltĂ«r
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 21/07/2020 7:25 am
 • Skadon: 70 ditĂ«, 2 orĂ«
4105102064
Nokia 3 Android 16 GB Blu - Image 1Nokia 3 Android 16 GB Blu - Image 2Nokia 3 Android 16 GB Blu - Image 3Nokia 3 Android 16 GB Blu - Image 4

PĂ«rshkrimi


Nokia seria 3 Anroid 16  GB i pa prekur i ri me me leterblerse dhe ne Paket Origjinale


264 total views, 2 today

  

Listing ID: 8005f1303db15b6c

Sponsored Links