Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,000

Ne shitje ford mondeo

 • Rruga: N beograd
 • Lokacioni: N beograd
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Tjetër
 • Kodi postar: 11000
 • Kilometrat: 173
 • Viti: 2005
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: tjetër
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 25/09/2021 8:02 pm
 • Skadon: 62 ditë, 4 orë
Screenshot_20210921-214658

Përshkrimi


Shes fprd mondeo ne gjendje te rregult vetem kvaqila nuk i bon bon dhe ndrim


40 total views, 2 today

  

Listing ID: 287614a389a73988

Sponsored Links