Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€650

Ne shesim shumicë produkt Elektronikë në përgjithësi.

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Shqiperi
  • Gjendja: I Ri (pa-përdorur)
  • Modeli: Iphone
  • Ngjyra: tjetër
  • Garancion: me-marrveshje
  • Sim-kartela: 1Sim-kartel
  • Postuar: 02/04/2020 4:53 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
fdrtghjnm
ghjkjbgkgdshjqwu

Përshkrimi


Ne shesim të dyja produkt të ri / të përdorur dhe ne ofrojmë të dy me pakicë dhe shumicë.

Këtu është lista e produkteve që kemi për shitje më poshtë:

Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Nokia Pixel, NOKIA, Huawei, CAT, HTC, Lenovo, Xiaomi, Videokamera, Lentet e kamerave, Lojtaret Portative, SmartPonët, Tabletat, Tab, Airpods, Apple Mac Mini, LapTop, NoteBook, Msi, PC, Lodra për Foshnje, PlayStation, GoPro, TV, Frigorifer, Krijues kafeje, SodaStream, Cisco Switch, MSI GeForce dhe Watch.

Me përvojën tonë, ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe ofrojmë produkt dhe shërbim me cilësi të shkëlqyera.

Të gjitha prodhimet tona janë të mbyllura plotësisht në kutinë dhe paketën origjinale të fabrikës.

Dorëzimi bëhet drejtpërdrejt në pragun tuaj nga Kompania Transportuese: Dy ditë përmes-FedEx, Dy ditë përmes-DHL, Dy ditë përmes-UPS.

Ne ofrojmë shitjen me shumicë dhe pakicë më të mirë në internet dhe ju sigurojmë kënaqësi 100% dhe gjithashtu shesim me çmime me shumicë për shitësit dhe individët.

Të gjitha me garancinë e fabrikës dhe politikën e kthimit të parave të dhëna gjithashtu.

Ne pranojmë pagesa me PayPal dhe BANKA TRANSFERIMIN ose TRANSFERWISE

Për më shumë informacion në lidhje me produktin tonë, mund të na kontaktoni përmes:

E-mail: vtechelectronicseurop77@gmail.com
Skype: vtechelectronicseurop77
Emri: Radomil Walczak

Ne shesim të dyja produkt të ri / të përdorur dhe ne ofrojmë të dy me pakicë dhe shumicë.

Këtu është lista e produkteve që kemi për shitje më poshtë:

Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Nokia Pixel, NOKIA, Huawei, CAT, HTC, Lenovo, Xiaomi, Videokamera, Lentet e kamerave, Lojtaret Portative, SmartPonët, Tabletat, Tab, Airpods, Apple Mac Mini, LapTop, NoteBook, Msi, PC, Lodra për Foshnje, PlayStation, GoPro, TV, Frigorifer, Krijues kafeje, SodaStream, Cisco Switch, MSI GeForce dhe Watch.

Me përvojën tonë, ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe ofrojmë produkt dhe shërbim me cilësi të shkëlqyera.

Të gjitha prodhimet tona janë të mbyllura plotësisht në kutinë dhe paketën origjinale të fabrikës.

Dorëzimi bëhet drejtpërdrejt në pragun tuaj nga Kompania Transportuese: Dy ditë përmes-FedEx, Dy ditë përmes-DHL, Dy ditë përmes-UPS.

Ne ofrojmë shitjen me shumicë dhe pakicë më të mirë në internet dhe ju sigurojmë kënaqësi 100% dhe gjithashtu shesim me çmime me shumicë për shitësit dhe individët.

Të gjitha me garancinë e fabrikës dhe politikën e kthimit të parave të dhëna gjithashtu.

Ne pranojmë pagesa me PayPal dhe BANKA TRANSFERIMIN ose TRANSFERWISE

Për më shumë informacion në lidhje me produktin tonë, mund të na kontaktoni përmes:

E-mail: vtechelectronicseurop77@gmail.com
Skype: vtechelectronicseurop77
Emri: Radomil Walczak


301 total views, 1 today

  

Listing ID: 2525e861889e5e82

Sponsored Links