Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,700

Mercedes C200 1.8 Kompresor Vt.2006

 • Rruga: Swiss Residence /V. Frasheri
 • Lokacioni: Preshevë
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 165’500
 • Viti: 2006
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 24/12/2020 6:27 pm
 • Skadon: 58 ditë, 18 orë
54AF6FF2-208A-4367-AC60-4DF1E32ED899
9E73B06D-B54D-4943-8A14-1FFE65FDD5E97BE09DED-AE96-4E39-804A-46320EFEB963922726F4-C5DB-4456-B883-3D82B5A9C4636974A1E0-6241-4A0B-B5D2-106EE09390394C2C3E8D-A1BB-49F3-899E-5FF436150D9D

Përshkrimi


Mercedes Benz C200 (S203) 1796cm3 Elegance / Facelift

-Viti i Prodhimit 2006 / Viti i daljes ne Komunikacion 2007
-I ardhur dhe regjistruar nga CH / me Pronarë të njejte
-Regjistrimi i Freskët / me Numra VR / deri me 22.12.2021
-Ndërrimi i Shpejtesive: Automat (6 Shpejtesi)
-Tempomat
-Lëkurë e Plotë e karrigeve
-Karrige me nxemje
-Kilometrat e kaluara: 165‘500 / Të garantuara!
-2 Çelësa
-120KW (163 PS)
-Bateri të Re / e blerë me 223.12.2020
– Libri i Servisit dhe dokumentacion te plotë
– Nuk bëjmë ndërrim me Vetura tjera
– Mund të vizitohet ne Presheve (Swiss Residence)
– Mund të Vozitet dhe te testohet

Per pyetje tjera , ju lutem te na kontaktoni ne Nr e Tel.


186 total views, 1 today

  

Listing ID: 7555fe3b3a981d30

Sponsored Links