Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,000

Mercedes benz B class 180 cdi , Automatik

 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kilometrat: 200000
 • Viti: 2005
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Bardhë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 26/06/2020 11:02 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
8290BADC-9F88-49BC-B72A-8058056F0445
1CDB766A-8A62-450E-A79F-1C30AABFB425626B9ECB-F7B5-44BF-98DD-101C090B46F713FC2648-6392-4D84-98AD-CBC55C647EB61FAEAFD6-8C93-4361-977B-9A1097150A53

Përshkrimi


Shitet urgjentisht vetura Mercedes b class 180 cdi Automatik , e ruajtur dhe e mirmbajtur maksumalisht, ne gjendje shume te mire dhe e pershtatshme per vozitje te rahatshme.per me shum na kontaktoni ne tel, Viber ose Whatsap +38349137682…….çmimi me marrveshje


465 total views, 1 today

  

Listing ID: 3505ef266ddf37b1

Sponsored Links