Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,100

Mercedes benz B class 180 cdi automatic

 • Lokacioni: Presevo
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kilometrat: 20000
 • Viti: 2006
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Bardhë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 02/01/2020 1:54 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
E8944134-783E-43CE-B529-D7C9BA80C2FA
9A6D224F-D638-4AD1-9CC6-9FE95A2BBA350A2DC8B3-A614-41C5-BF42-EB3CC79331EA2761991C-41C0-44A8-97A0-D4FFAC8420F1475D7D87-22A9-4078-B37E-EA9529D4DA8E6545BC34-649B-4EF3-AAB9-A72A8F95E66319A79957-FFFA-447E-8DE4-5A5B39494EBA

Përshkrimi


Shitet urgjentisht vetura Mercedes b class 180 cdi Automatik , e ruajtur dhe e mirmbajtur maksumalisht, ne gjendje shume te mire dhe e pershtatshme per vozitje te rahatshme.per me shum na kontaktoni ne tel, Viber ose Whatsap +38349137682…….çmimi me marrveshje


  

1137 total views, 2 today

  

Listing ID: 9845cc99062cddc1

Sponsored Links