Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,200

Mercedes benz B class 180 cdi automatic

  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Viti: 2006
  • Karburanti: Dizel
  • Dyer: 4/5
  • Ngjyra: Bardhë
  • Karaserija: Limuzin
  • Marshi / nderruesi: Automatik
  • Postuar: 23/04/2021 5:40 am
  • Skadon: 73 ditë, 3 orë
6F6A5245-FD83-4CCA-910F-A474430EFD7E
EC34032E-BB94-4BB2-9C1E-45139A1504B34B4A43F3-DAD2-4196-8DF6-6C0D2DB7EBE82EC2FCEE-97B1-43F0-8C94-3F359B04B789

Përshkrimi


Shitet urgjentisht vetura Mercedes b class 180 cdi Automatik , e ruajtur dhe e mirmbajtur maksumalisht, ne gjendje shume te mire dhe e pershtatshme per vozitje te rahatshme.per me shum na kontaktoni ne tel, Viber ose Whatsap +38349137682…….çmimi me marrveshje


  

35 total views, 1 today

  

Listing ID: 691607ed52ff30f1

Sponsored Links