Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,200

Mercedes A160

 • Rruga: BB
 • Lokacioni: Ternoci Madh
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17850
 • Kilometrat: 177511
 • Viti: 2004
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: tjetër
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 17/02/2021 10:21 am
 • Skadon: 73 ditë, 9 orë
57D90ED2-F78D-4747-9EA4-AD569FA7B2E1
F8593F3C-BC27-4309-B256-DB51835312AAD2006E1C-A60C-435A-B5AF-19A12D9309E2E9DD3245-1E9B-4401-B898-A5A6D35849B6F4B82539-ACD7-41F9-807E-277C6837B9254FBA22A4-42DB-4713-BA1F-24122FF4A248C401762D-AFDC-4AD5-A7CF-8E183D8D65943C974CD4-113D-48D7-8DE6-484AB7AC2C9D4C353602-8AC4-4B2D-972D-9F1C2737AFEE

Përshkrimi


Makina eshte nga Zvicra. Dugana eshte e pagume. Sigurim + Service + Gomat Verore dhe dimrore me alufelga. Kontakti ne zvicer +41767037273


278 total views, 1 today

  

Listing ID: 95860296b77bb2e9

Sponsored Links