Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,000

Mazda 5, 2.0d

  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kilometrat: 236000
  • Viti: 2007
  • Karburanti: Dizel
  • Dyer: 4/5
  • Ngjyra: Zezë
  • Marshi / nderruesi: Manuel
  • Postuar: 13/05/2019 9:12 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
60034930_2294690010553815_8486921506507456512_n

Përshkrimi


Vetura ne gjendje super te rregullt

Pronari i dyte

Eshte e ardhur nga zvicrra dhe te gjitha serviset i ka te kryera

Permban 7 ulese

 

 


142 total views, 1 today

  

Listing ID: 1945cd934b8e5a57

Sponsored Links