Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Lokali jipet me qira

  • Rruga: 15 november
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 28/12/2019 11:20 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
9D7306D3-F971-4147-8916-6251F1010A94
A5D35493-B074-495F-B90B-4F090AE1A21D151B5BAD-DB05-4B7A-BA85-B899942C163A

Përshkrimi


Lokali i ka 2 kat.
Kati par i ka 1000 m2.
Kati dyt osht ne dy pjese 800 m2 dhe 200 m2.


192 total views, 2 today

  

Listing ID: 2975e073a6c15861

Sponsored Links