Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€270

Laptop DELL Inspiron 3537

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Procesor/CPU: i7
  • Ram Memory: 8GB
  • Kartela Grafika/GPU: 2GB
  • Hard Disk/HDD: 1TB
  • Postuar: 17/01/2019 4:25 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
50125800_237177550535574_3803983101625892864_n
50487690_350241952236133_4741726319501377536_n50506382_333171057527033_1496321010553585664_n50095591_1994820237273228_7867191548562112512_n50291318_1086816354839867_5975761957985189888_n150046983_1069395179907635_5840985373135601664_n50091204_288553075075867_1468012176731013120_n49948306_390743185022429_6012802206917459968_n50250703_288535138522605_4160137380541497344_n

Përshkrimi


Procesori:Intel Core i7-4500U -1.8GHz deri 3.0GHz

Grafika:AMD Radeon HD 8850M-2GB DDR5

Hard disk: 1 TB

Ram:8 GB DD3

Ekrani :15,6″ 1.366 x 768 Resolution LED

 

Laptopi nuk posedon bateri por eshte ne gjende te rregull ne teresi.

Perfekt per progame te arkitektures dhe lojera te ndryshme.

 

Kontakt :+38649388301 VIBER


766 total views, 1 today

  

Listing ID: 1745c40ac5f81c0b

Sponsored Links