Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

laptop ACER

  • Rruga: kosoves 3/17
  • Lokacioni: ne Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Ram Memory: 4GB
  • Postuar: 25/09/2018 9:48 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_2234
IMG_2232IMG_2231IMG_2227IMG_2226IMG_2225IMG_2230

Përshkrimi


Laptopi eshte ne gjendje te rregullt,eshte i ardhur nga Zvicra.

Posedon:Widows 10, office 2016, Sublime text 3,  Visual Studio, PhotoShop CS6 dhe disa programe tjera.

Per me shume me kontaktoni :

+381 62 811 37 22

Lorikboy@gmail.com

Lorikboy@icloud.com


685 total views, 1 today

  

Listing ID: 8125baaad3e974a0

Sponsored Links