Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Kuzhinier

 • Lokacioni: Tasjan / Preshëve
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Postuar: 15/03/2021 9:02 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
867998-500x313

Përshkrimi


Detyrat dhe përgjegjsitë

 • Ofrimi i një shërbimi cilësor, profesional dhe të kënaqshëm klientëve;
 • Pranon porositë nga kamarieri;
 • Përgaditje se ushqimeve në mënu.
 • Detyra të tjera rreth mirëmbajtjes së kuzhines.
 • Dorëzon porositë tek kamarieri me kujdes
 • Raporton tek mbikqyrësi
 • Etj;

 

Kerkohet nga punenori :

 • Të jetë i motivuar, i besueshem dhe me dëshirë për të punuar;
 • Pamje dhe qëndrim professional.
 • Të ketë aftësi të mira organizative

 

Avantazh : 

 • Orar të punës të rregullt / Ditë pushimi te caktuar, etj.

 

Vendi i punës :

 • Lokali është i vendosur në afërsi të xhamisë së Tasjan-it (Preshevë)

 

Data e Skadimit:

 • 18.03.2021

 

Kontakt :

 • Na kontaktoni përmes Whatsapp 063 760 06 81. Registroni me +381 nëse numri nuk shfaqet në Whatsapp.

 

Informacion shtese : 

 • Kandidatet që aplikuan përmes email-it do te kontaktohen se shpejt. Nëse nuk keni një përgjigje përmes Whatsapp, ju lutemi na kontaktoni.

 

Informacion i rendesishem :

 • Kandidatët duhet të jenë të lirë të takojnë të dy pronarët e lokalit të premten 19.03.2021

 


No Tags

446 total views, 2 today

  

Listing ID: 534604e9c86c7afd

Sponsored Links