Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€100

Kushnicat e para diska dhe gurtnet AUDI VW Origjinal

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 14/12/2021 9:37 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Bremsenset audi vw
bremsen set-001bremsen set-002bremsen set-003

Përshkrimi


Kushnicat jan te reja dhe jan prodhim gjerman
ne foto mund ti shikoni se per cilet modele te veturav ju boin diskat
nese doni ti bleni mund te na kontaktoni ne viber
+381637469931


371 total views, 2 today

  

Listing ID: 49561b13d505e41d

Sponsored Links