Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Kurse nga Matematika

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: Presheve dhe Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 26/10/2019 7:50 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Untitled

Përshkrimi


Ofrojme kurse nga Matematika per nxenesit nga shkolla fillore dhe te mesme si dhe per student per provim pranues ne fakultete si dhe provime gjate studimeve.
Gjindemi ne Presheve dhe Prishtine.

Per me shume kontaktoni:
Viber +383 49 74 51 50     ose  tel 064 271 25 79 ;


194 total views, 2 today

  

Listing ID: 7625db4a3524c94b

Sponsored Links