Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€300

Kultivator

  • Rruga: turi
  • Lokacioni: bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 1514
  • Postuar: 18/04/2020 10:48 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
183BD2E7-A251-45C7-8D33-B698777AFC31
9229050B-7E91-44E3-A329-E307C8F89FD493901804-FC73-40DE-BCF7-17ADB9C74CDB82B49F3F-C572-41EB-8519-1CCBC0C57476

Përshkrimi


shitet kultivarori 506 në gjendje të rregullt posedon rrota dhe frez per më shum na kontaktoni ne NR


1204 total views, 1 today

  

Listing ID: 8535e9adb0589ebf

Sponsored Links