Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Kujdestare

  • Rruga: Karposh
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 22/10/2021 8:45 pm
  • Skadon: 49 ditë, 7 orë
image

Përshkrimi


Kerkohet nje kujdestare per tu kujdesur dhe per te fjetur me nje grua 65 vjeqare e cila jeton e vetme ne shtepi ne preshev
Per cdo Informacion me te hollsishem lajmerohuni ne numrin e telefonit.


67 total views, 1 today

  

Listing ID: 29617099d71d8ab

Sponsored Links