Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€7,500

Kia Ceed Crdi Disel 🚘

 • Rruga: Rruga 122
 • Lokacioni: Sumulicë
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17522
 • Kilometrat: 89000
 • Viti: 2013
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Argjent
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 05/01/2020 8:37 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20191209_135102
20191209_135113Kia Ceed Crdi Disel20191209_13503020191209_135040Kia Ceed Crdi Disel

Përshkrimi


Shes Veturen Kia Ceed Disel i vitit 2013 fund 2012 Km.89000  Klima Radio Bluetooth Goma te dimrit te Reja.  ne gjendje super prei servisit me targa te jashtme nga zvicrra per ma shum detaje ne foto dhe ne numrin e telefonit ose ne Wahtsapp ….


221 total views, 2 today

  

Listing ID: 1415e11a02a6f2e7

Sponsored Links