Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€6,555

Kia Ceed Crdi 1.6 Disel 🚘

 • Rruga: Rruga 122
 • Lokacioni: Sumulicë
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17522
 • Kilometrat: 102000
 • Viti: 2012
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Argjent
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 21/07/2020 7:25 am
 • Skadon: 70 ditë, 2 orë
1
Kia Ceed Crdi 1.6 Disel 🚘 - Image 1Kia Ceed Crdi 1.6 Disel 🚘 - Image 2Kia Ceed Crdi 1.6 Disel 🚘 - Image 3Kia Ceed Crdi 1.6 Disel 🚘 - Image 4Kia Ceed Crdi 1.6 Disel 🚘 - Image 5Kia Ceed Crdi 1.6 Disel 🚘 - Image 6

Përshkrimi


Shes Veturen Kia Ked 2012 Vund vitit 1.6 Tdci Radioni me Bluetooth + USB Dyer me Dirigjent dy qelsa servisin goma te Reja argjimet e vogma dhe eshe serioze nuk ka kurgjo te brishur Kilometrat ju garantoj .


182 total views, 1 today

  

Listing ID: 2885f130b2c1a9fa

Sponsored Links