Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,500

Kerkoj puntor per ne gjermani saldus.mekanik

  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Diaspor
  • Postuar: 17/08/2019 9:22 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20190817_125637

Përshkrimi


Kerkoj saldus dhe mekanik per te punuar ne gjermani.
Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e lartcekur
Me nje cv dhe foto ne vajbet flm


986 total views, 1 today

  

Listing ID: 2225d586f8f18721

Sponsored Links