Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Kerkoj Kujdestare per 3 Femij ne Zvicerr

  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Diaspor
  • Kodi postar: 6030
  • Postuar: 11/09/2018 7:21 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
4249456E-C14B-49DE-88F7-CF014100E5DD

Përshkrimi


Përshendetje

Kërkojm Kujdestare dhe Amvise 3 Fëmijë të moshave 7 vjeq, 3 vjeq dhe 9 muaj.

Puna fillon nga: 01.10.18

Paga sipas marrveshjes!

Perparsi kan kanditatet me pervoj pune, dhe ato te cilat kerkojn pun per afat të gjat, apo mund te ndrrohen me nje shoqe gjdo 3 muaj.


521 total views, 2 today

  

Listing ID: 7505b9815432cc91

Sponsored Links