Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€800

Kerkoj babysitter

  • Rruga: Paguhet nga ne
  • Lokacioni: Zürich
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Diaspor
  • Postuar: 17/05/2019 8:54 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
9A0DCBCB-5A5C-4920-B040-ECBC3F86632F

Përshkrimi


Kerkoj nje babysitter per dy vajza 3vjet dhe 4 muj mbi moshen 40 vjeqare prej dates 7.06.2019 ju lutem te lajm vetem ato qe kan interes per pune klm


611 total views, 1 today

  

Listing ID: 1375cde76ac84737

Sponsored Links