Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Kerkohet nje arkitekt

  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Diaspor
  • Postuar: 09/11/2021 8:57 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
schwarze Küche

Përshkrimi


Kompania jone me vendndodhje ne zvicerr, Sibora AG Kerkon Arkitekt me pervoj pune.
Arkitekti do jete ne home-office. Theksi kryesor do te jete designi i kuzhinave, mirpo edhe interiori i mbrendshem.

Punesimi behet me page mujore, dhe jo me projekte.

Per aplikim pune ju lutemi lajmrohuni ne ket email: info@sibora.ch


No Tags

159 total views, 1 today

  

Listing ID: 908618686d6d2958

Sponsored Links