Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€100

Të shitur – 2 x kauça dhe fotele

  • Lokacioni: Nesalcë
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 30/04/2019 10:51 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
P_20190430_124010
P_20190430_123948P_20190430_123755P_20190430_123808P_20190430_123733P_20190430_123941

Përshkrimi


Janë funksionale, dy tresha dhe një fotele.

Çmimi 100 €, i diskutueshëm!


527 total views, 1 today

  

Listing ID: 4265cc828a2b97e2

Sponsored Links