Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€120

J5 2017

 • Rruga: Z.ajdini
 • Lokacioni: Presheve
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Samsung
 • Ngjyra: Gri
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: Dual-Kartel
 • Postuar: 16/12/2018 2:05 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20181216_144542

Përshkrimi


J5 2017 eshte ne gjendje te rregullt ekranin e ka me foli eshte pa asnje grrith ka mbrojtese eshte i ardhur nga suedija per me shum info ne tel.
Kam dhe nje tel j5 2017 eka ekranin e ndrrum eshte i bler ne vip eshte ekstrapo ekrani nuk i punon 100% nga njeher koqitet amo shum rradh. Qmimi eshte 80 euro fiks
Ekranin qe e kam ndrru ka kushtuar75 euro.


657 total views, 1 today

  

Listing ID: 8905c165b692eb68

Sponsored Links