Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€320

iPhone 8

 • Rruga: Nostreet
 • Lokacioni: Rahovicë
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Iphone
 • Ngjyra: Bardhë
 • Garancion: Jo
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 05/01/2020 7:48 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
7B3CD0E4-E7DB-468E-B1FA-5B54F673889A
6695DD47-A4A5-4C1F-BABE-3FF44C9D8134E3228D7C-3AEE-4329-A472-4FB29CE79D09558A4B94-6B54-435B-865C-85268B05901F6CA6D063-68C9-485F-9B21-E62EB9F94FCAEF9C85AB-EBB5-499F-9330-4E22279C9816E16024FD-2101-46A5-A704-AC1C7A3B4D49

Përshkrimi


Në shitje iPhone 8 64GB White.Telefoni është në gjendje të shkëlqyer nuk ka asnjë grithë.Vjen me paisje dhe me një fatroll silikoni.Çmimi 320€ i diskutueshëm.Mund te më kontaktoni ne Viber ose Whats App Numri i Telefonit:+381621925131


237 total views, 1 today

  

Listing ID: 6395e123d7ccb9f9

Sponsored Links