Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€155

Iphone 6 ~ 64 GB

 • Lokacioni: Bujanoc
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17520
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Iphone
 • Ngjyra: Zezë
 • Garancion: me-marrveshje
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 12/04/2019 8:43 pm
 • Skadon: 80 ditë, 20 orë
20190412_223929
20190404_01555420190404_02063320190330_162802

Përshkrimi


Iphone 6 ~ 64GB me të gjitha paisjet e nevojshme kapaciteti i Bataris 100% . Në gjendje te shkëlqyer për përdorim i ardhur nga CH dhe krejt pak i përdorurë 🔖155€ për info:📱 +381638709172 Viber whatsapp…


22 total views, 1 today

  

Listing ID: 2915cb0f849c1685

Sponsored Links