Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€50

instalimi i mbikëqyrjes video, sistemeve të alarmit dhe portave motorike

  • Rruga: Karadjordja Petrovica 124
  • Lokacioni: Bujanovac
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 22/07/2021 8:21 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
download
dahua-default-password (1)komplet-sp4000-paradox-alarm (1)big-1076683_5edcbf89eac0f2-2751387061oZLUKYAzL-_AC

Përshkrimi


Ugradnja video nadzora (HikVision, Dahua)

Ugradnja alarmnog sistema (Paradox), zicani i bezicni

Ugradnja motora za kapije (Bft)

+381 63 84 70 359


260 total views, 1 today

  

Listing ID: 11160f7f3b363be0

Sponsored Links