Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,500

Honda ST1100 Pan European

  • Rruga: Raince
  • Lokacioni: Raince
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Viti: 1990
  • Kilometrat: 78000
  • Ngjyra: Gri
  • Postuar: 13/07/2021 9:22 pm
  • Skadon: 18 ditë, 6 orë
image
imageimageHonda ST1100 Pan European - Image 3

Përshkrimi


shes Motorin Hanonda 1100 ne gjendje shum te mir.
i doganuar dhe regjistruar me tabela VR. nje shanse perfekte me kalu veren nfllad.
per me shum info kontakto +381621948533


279 total views, 1 today

  

Listing ID: 86160ed61f22ff45

Sponsored Links