Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€290

GoPro Hero 5 Black me paisje shtese!

 • Qyteti: Bujanoc
 • Shteti: Serbia
 • Postuar: 30/11/2018 8:25 am
 • Skadon: 79 ditë, 14 orë
1
234568

Përshkrimi


Shes GoPro Hero 5 Black, me paket dhe të gjitha paisjet originale, plus shume tejra paisje shtese!

 • Gopro Hero 5 Black
 • Mbushsi origjinal GoPro për dy baterija me nje bateri rezerve.
 • ScanDisk Ultra Plus 32GB memory card
 • Rrypi për gjoks (cheast mount)
 • Selfie stick për GoPro
 • 2 GoPro 3M helmet mount.
 • 3 GoPro stickers.

50 total views, 1 today

  

Listing ID: 3465c00f3cd4de31

Sponsored Links