Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,300

Golf IV

 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kilometrat: 300***
 • Viti: 2000
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 27/10/2021 3:13 pm
 • Skadon: 54 ditë, 1 or
InkedWhatsApp Image 2021-10-08 at 4.48.01 PM_LI
WhatsApp Image 2021-10-08 at 4.48.02 PM (1)WhatsApp Image 2021-10-08 at 4.48.02 PMWhatsApp Image 2021-10-24 at 7.32.28 PM

Përshkrimi


Vetura eshte ne gjendje shume te mire.

Regjistrimi valid deri ne korrik 2022.

Para dy muajsh i eshte bere servisi komplet dhe i eshte nderruar rrypi dhembezor dhe rrypi i alternatorit.

Arsyeja e shitjes: pamundesia per regjistrimin e saj ne vendin e qendrimit per shkak te rregullave te shtetit (Turqi).


112 total views, 1 today

  

Listing ID: 28261758e7483175

Sponsored Links