Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,200

Golf 4 Pacific

 • Rruga: BB
 • Lokacioni: Koncul
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17520
 • Kilometrat: 205890
 • Viti: 2003
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 11/03/2019 7:27 am
 • Skadon: 17 ditë, 3 orë
4C75E511-E10E-415B-81D2-28EDDA5F3DF5
C84D69E5-EC09-4971-A423-8456DE25E8A10D2F0722-4AB9-409B-939F-E6E2088D1901FDBFFD46-A621-4D75-90A2-F8F55C83B997778DECB7-6762-4041-A571-E88D0797BCF4C2029FA7-BDB4-4DD2-A981-39E78E73497C10EF01E7-05F0-4293-98DB-C2C7E99F277ADDB3D446-E57E-4828-8748-6498EAB45399DB973311-C937-4B94-9801-2D5A080A1003

Përshkrimi


Ne shtije:
✅Golf 4 Pacific
✅Viti prodhimit 2003
✅74KW
✅Me km te garantuara
✅1 vit regjistrim
✅I sapo doganuar/regjistruar
✅Full extra
✅Shum i rujtun dhe i ✅mirembajtun
✅Per info: 0628902202


339 total views, 1 today

  

Listing ID: 6405c860dc476a30

Sponsored Links