Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,600

Golf 4

  • Lokacioni: Rahovice
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 11/07/2019 11:10 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
823CFB67-AA95-4EF4-B284-96AD7B63179D
79B8CF36-6850-4DDB-959F-6346FB4E428C839440A6-1226-43BE-B0A4-929A1911CD4DEE338285-D31D-4CF0-AC75-C19E275A4ABDF44C26A0-397E-4CCF-9C9C-1CD36336B68C

Përshkrimi


Makina eshte ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim deri ne 01.27.2020 – 85 kw


811 total views, 1 today

  

Listing ID: 6365d2719249fdb1

Sponsored Links