Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€310,000

GODINE NE SHITJE 4-KATESHE NE DURRES!

  • Rruga: Rruga Pavaresia - Plazh, Shqipëri
  • Lokacioni: Rruga Pavaresia - Plazh, Shqipëri
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Shqiperi
  • Postuar: 04/08/2021 10:53 am
  • Skadon: 39 ditë, 20 orë
412dd8e1-c2a7-4ac0-bffd-281cc08cec3a
e5fc9fbf-e844-4e0b-a8fe-49ab94826e42

Përshkrimi


Mundesi e persosur Investimi!
Godine ne shitje ne nje nga zonat me te preferuar, ne Durres shume prane plazhit.
Ka siperfaqe totale 533 m2, e ndertuar ne 4 kate, me shkalle te brendshme, ku ne secilin kat ndodhen 2 hyrje, si dhe siperfaqe trualli 220 m2, ku mund te krijohet nje oborr i kendshem me lule e peme frutore per nje pasdite relaksuese per famijlen tuaj.
Godina eshte e ndertua ne 4 kate ku ne total ne gjithe godinen ndodhen 8 apartamente secili i pajisur me hipoteke.
Secili kat eshte i organizuar me nga dy apartamente 1+1 ku kane dalje te gjitha ne ballkon.
Disponon Certifikate Pronesie.
Mundesi shume e mire investimi duke qene se ndodhet ne nje zone shume te populluar, ku ka prane istiticione te ndryshme si shkolla etj. dhe gjithashtu ndodhet shume prane plazhit ku e ben te pershtatshme per pushuesit.


400 total views, 2 today

  

Listing ID: 4226107e53c6ea2b

Sponsored Links