Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€10

Gjela, Quran she vez te fellenzave Japoneze

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 03/11/2020 5:09 pm
  • Skadon: 7 ditë, 16 orë
IMG-2c89dc852326154654251c63d504f969-V
IMG-2d447a7dbc69ee3021faea316ba37245-VIMG-00598c1876308aa16be411b369b7df7c-VIMG-067daddb5d83fdd3ba6c2c1b9d3ed377-VIMG-a4453284a9ed719bf3033aa7bffdc345-V

Përshkrimi


Shes 15 Gjela,secili mbi 2 kg cmimi 10e Copa.
Shes 5 Qurana secili mbi 5kg cmimi 25e Copa.
Gjithashtu shesim edhe vez te Thellenzave Japoneze cmimi 15 din Copa.
Gjithe shpezet Ushqehen vetem me Miser dhe Grur.
Nr. kontakt 0628182609


168 total views, 1 today

  

Listing ID: 7385fa09764a5119

Sponsored Links