Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Ftesë për Ausbildung në Gjermani

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 22/07/2021 8:21 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
karriere-in-der-gastronomie

Përshkrimi


Ftesë për Ausbildung në Gjermani

KERKOHEN URGJENT 3 VAJZA

Fusha:
a) Hotelieri dhe Turizem
b) Menaxhment i Bizneseve te vogla

Kushtet qe ne ofrojme:
-Kontrate 3 vjeqare
-Page sipas standartit Gjerman
-Vendbanim

Ne kerkojme:
– B1 ose B2 / C1 Gjuhe gjermane (Ösd ose Göthe – e OBLIGUAR)
– Gjuhe angleze (e preferuar)
– Deshire per te punuar ne ekip
– Experience pune (e preferuar)
– Mosha 18-28 vjeqare

Dergo CV dhe diplomen e gjuhës ne Whatssap +38344764511
Ne interviste do te ftohen vetem ata qe kalojne ne rrethine e ngushte perzgjedhjes.


331 total views, 1 today

  

Listing ID: 21460f2eed16d4d4

Sponsored Links