Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

frezat

  • Rruga: rohovic
  • Lokacioni: rohovic
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 08/04/2019 7:11 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-ff578205fd50c43d24b3809fef4e871e-V
IMG-7292797daa41dad8fd61696d515405ba-VIMG-94f54560e45eeb7f5c09a54c77de2ce6-V

Përshkrimi


shiten frezat cerkullart per dru dhe per pllaka te ardhura prej zvicrre ne gjendje te rregullt per info me te hollsishme lajmrohuni ne nr e tel. ju falemderit per mirekuptim


363 total views, 1 today

  

Listing ID: 635cab9cc4c5711

Sponsored Links