Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,500

Ford fusion 1.4 dtci

 • Rruga: fshati ternoc i madh
 • Lokacioni: komuna e bujanovcit
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 1302
 • Kilometrat: 139500
 • Viti: 2004
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 10/02/2019 12:43 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20190131_102722
20190131_10263420190131_10262520190131_10235420190131_10241620190131_10260520190131_10233320190131_10223020190131_102152

Përshkrimi


Ford fusion 1.4 dtci viti i prodhimit 2004 km 139500 te sakta servisi i madh eshte kryer si dhe i vogli vetura eshte ne gjendje perfekte ka doganen e kryer para 1 muaji vetura eshte ne emer te shitesit nga personi i pare


245 total views, 1 today

  

Listing ID: 8605c601bf8a736d

Sponsored Links