Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€120

Fellga per BMW R16

  • Rruga: Rr. Zhunices
  • Lokacioni: St. Hekurodhor
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 26/03/2021 7:41 pm
  • Skadon: 45 ditë, 17 orë
D157AFC4-C9A2-44FD-AF5A-AD09C7C2093E
8C9D9111-F6AC-4E30-AA88-0C3B8C04EDB1

Përshkrimi


Shiten Fellga per BMW 205/55 R16, shume te ruajtura dhe pa asnje grithe, per me shume info kontaktoni +381638269528


102 total views, 1 today

  

Listing ID: 692605ce10033452

Sponsored Links