Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€160

DELL

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Procesor/CPU: Quad-Core
  • Ram Memory: 8GB
  • Kartela Grafika/GPU: 1GB
  • Hard Disk/HDD: 1TB
  • Postuar: 18/06/2019 9:22 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
dell
dell pc20190617_16405720190617_163958

Përshkrimi


Shitet pc dell i pershtatshem per lojra ka te instaluar lojrat si ne foto shitet komplet me monitor,tastier dhe maus te gjitha si ne foto.RAM 8GB.posedon SSD hardisk te ri 120gb ndrSa hdd 1TB cmimi komplet 160 euro i pa diskutushem mundet dhe vetem shtepiza cmimi me marrveshje


178 total views, 1 today

  

Listing ID: 5405d09560c862bc

Sponsored Links