Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Bowlingi i Preshevës kërkon 2 kamarier

 • Lokacioni: Bowlingi afër Xhamisë se Tasjanit
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17 523
 • Postuar: 07/12/2021 5:54 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1c55ef42-3117-4025-a0a1-c9d36468f305

Përshkrimi


Kërkojmë kamarier :

Detyrat e pergjegjsite :

 • Te siguroni nje standart te larte sherbimi ne bar/restorant.
 • Te njihni produktet  menuse.
 • Te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen.

 

Kualifikimet :

 • Te jetë i motivuar, i/e besueshem dhe me dëshirë per të punuar;

 

Ofrojme:

 • Kushte te mira pune
 • Orari të punës të rregullt/ ditë pushimi te caktuar, etj.

 

Lokacioni:

Lokali është i vendosur në afërsi te xhamisë së Tasjan-it (Preshevë)

 

Kontakt:

Na kontaktoni përmes What’s app ose përmes telefonit : +381 63 181 52 06


1709 total views, 1 today

  

Listing ID: 25061ad23957b8bb

Sponsored Links