Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€250

BMW Felga 215*55*16

  • Rruga: bb
  • Lokacioni: preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 31/12/2020 10:33 pm
  • Skadon: 65 ditë, 20 orë
IMG_20200105_132926

Përshkrimi


BMW Fellga 215*55*16 me guma sport te gjera dhe te mira

qmimi 250.euro

0621559872


119 total views, 2 today

  

Listing ID: 2015feb8b78e09b7

Sponsored Links