Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,200

Bmw 520d e61

 • Rruga: Rr. Zhunices
 • Lokacioni: St. Hekurodhor
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 181195
 • Viti: 2006
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 07/05/2021 12:31 pm
 • Skadon: 48 ditĂ«
4B5D4503-85E5-41E3-B838-54777A72B370
51E3BE10-2C08-4EF8-A9E0-1E8CE1E7E8E58AD475FA-AC80-4EC5-8B99-A1765429D9AA6558FB15-349C-412B-8D17-34083C60DE8EF5D1AB1A-8766-4533-A45A-A9CE91A73EA00B81A53D-85BA-4841-BAEA-EA7C6D66B9851238ECEB-9CDD-4C89-862E-61F9E0E9178983E3969B-9F72-4003-9CA6-4F5E48140AC914436063-4F59-4DEB-96CE-EA34636355FF95C41BD5-4142-45AD-B2FE-723CFB25B91F

PĂ«rshkrimi


đź“Ś Shitet BMW 520d e61 AUTOMATIK/TIPTRONIK
Vetura është e ardhur nga Austria

Viti : 2006 âś…
Fuqia : 120/163 (kw/ps) âś…
181195 kilometra të garantuara ✅
Nxemje të karrigave ✅
Lëvizje elektrike të karrigave ✅
Senzora para dhe mbrapa âś…
Xhamat elektrik âś…
Pasqyret elektrike âś…
Komanda në timon ✅
Komanda me zë ✅
Lëvizje elektrike të timonit ✅
Tempomat âś…
2 Çelsa me memorije 1 dhe 2 ✅
Gomat e reja te dimrit âś…
👤 Në emër të blerësit 👤

📌 Çmimi 5200€ i diskutushëm
📌 Për me shumë informacione kontaktoni +381638269528


62 total views, 1 today

  

Listing ID: 8836094575a0489c

Sponsored Links