Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,600

Bmw 318d

 • Rruga: Rruga Zhunices nr.15
 • Lokacioni: St. Hekurodhor
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 239000
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Gri
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 02/06/2020 8:19 pm
 • Skadon: 51 ditë, 7 orë
DC7969F9-DC4D-4C3A-B040-D5CD6B23C321
982B32CE-CAC1-4BB1-BDCD-A5F33636F5CB0B59171C-8BED-4C33-8DD4-0E1C673790B014886D7C-809B-44EA-AA40-1980F0A5F92656DEC7DE-DAED-4BE7-9C72-CE6F01E06BFEC2814BC4-3718-4A68-8C4A-356450E03C245406F71B-A23B-4665-B41B-2FBAA0666DE466A6A9CE-6892-41C8-97CA-1300D19695359174AD89-1DA5-42FC-9347-0E312722CCEA6C20632F-DF3E-48DA-8C32-079BF701F45A

Përshkrimi


Shitet Bmw 318d
Viti 2002
239000km tkalume
Servis i bonem para 200 kilometrave, te gjitha te nderruara
Senzora parkingu mbrapa, kamer aksidenti perpara dhe mbrapa, drita LED brenda ne enterier, drita LED ne rrotat perpara (siq shihen ne foto)
Çmimi 2600€
Per me shum info kontaktoni +381638399440


261 total views, 2 today

  

Listing ID: 9185ed4f48314a8c

Sponsored Links