Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€24,000

Banesa 2 Dhoma ne Shitje

  • Rruga: cara lazara
  • Lokacioni: Elhan Comerc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 07/01/2021 9:56 pm
  • Skadon: 72 ditë, 20 orë
IMG-20160809-WA0003
20160527_14082420160527_14120920160527_14131620160527_14145820160527_14143120160527_141531IMG-20160809-WA0000IMG-20160809-WA0005IMG-20160809-WA0006

Përshkrimi


Shitet banesa ne Bujanoc

Ndertesa Elhan Comerc, banesa asht ne Katin e fundit nen kulem Posedon dy dhoma Sallon me kuzhin Banjo dhe nji dhom gjumi, gjithseji 73m² pa Lift

Numeri Tel: +49 163 4385147


78 total views, 2 today

  

Listing ID: 905ff7449c0a24a

Sponsored Links