Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Banesa 87 m2 ne shitje te lagja Swiss Residence-Preshevë

  • Rruga: Vëllezerit Frasheri
  • Lokacioni: Blloku i par / Kati i par
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 13/07/2019 10:31 pm
  • Skadon: 86 ditë, 9 orë
IMG_20190424_205722
2018-08-15 21.21.1720180811_14245420180811_14235420180811_14260220180811_142006

Përshkrimi


Ne shitje Banesa 87 m2, sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa gjindet ne lagjen shum te bukur “SWISS RESIDENCE”, e mirnjohur per estetik te bukur, cilesi ndertimi, dhe komoditet banimi. Banesa gjindet ne Objektin e par, Katin e par, dhe eshte me DOKUMENTACION te kompletuar(dmth mundeni ta beni bartjen menjiher).

Per informacione me te shumta kontaktoni me Viber ose Watsapp ne numrin +4915754896001

Ju pershendes
Ekrem Fejzullahu


469 total views, 2 today

  

Listing ID: 5085cb23c0181733

Sponsored Links