Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Banesa 87 m2 ne shitje te lagja Swiss Residence-Preshevë

  • Rruga: Vëllezerit Frasheri
  • Lokacioni: Blloku i par / Kati i par
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 13/04/2019 7:44 pm
  • Skadon: 81 ditë, 19 orë
2018-08-15 21.21.17
20180811_14245420180811_14235820180811_14260220180811_1420062018-09-19 21.04.41

Përshkrimi


Ne shitje Banesa 87 m2, sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa gjindet ne lagjen shum te bukur “SWISS RESIDENCE”, e mirnjohur jo vetem per estetik te veçant por edhe per cilesi te lart ndertimi. Banesa gjindet ne Objektin e par, Katin e par, dhe me dokumentacion te kompletuar.

Per informacione me te shumta kontaktoni me Viber ne numrin +4915754896001

Ju pershendes
Ekrem Fejzullahu


201 total views, 1 today

  

Listing ID: 5085cb23c0181733

Sponsored Links